ÖVRIGT / Diverse / Ram 7749127
nr 774 9127
Ram
metall, Sent 1800-tal, höjd: 56
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:16:19
200 kr
300 kr
400 kr
Tilgman Keramik